Przechowywanie produktów w magazynach

W obliczu ogromnej globalizacji jaka panuje teraz w gospodarce światowej, logistyka jest szalenie istotną odnogą przemysłu. Każdego dnia tysiące ton towarów jest przewożonych z jednego końca kontynentu na drugi, lecz taki przewóz, żeby był opłacalny powinien zostać właściwie zaplanowany. Koncern Seifert Magazyny od wielu lat świadczy swoje usługi w obrębie logistyki a także przechowywania produktów.

Naszą główną specjalizacją jest przechowywanie produktów w naszych magazynach umieszczonych na terenie całego kraju. Oferujemy kompleksowy pakiet usług, od spakowania i przewozu po rozładunek i przechowywanie. Nasze magazyny wyposażone są w profesjonalny sprzęt zapewniający bezpieczeństwo wszystkim towarom. Przez okrągłą dobę są one nadzorowane z pomocą kamer, oraz nowoczesnych narzędzi określających wilgotność w magazynach. jest to niezwykle istotne w przypadku bardzo delikatnych produktów. W każdym z magazynów zamontowano również system przeciwpożarowy. Seifert Magazyny oferuje również swoje talenty w zakresie logistyki kontraktowej.

Współdziałamy z mnóstwem firm na terytorium całego kraju. Rozplanowujemy łańcuchy transportów w oparciu o indywidualne potrzeby klienta, znany jest nam także przewóz lotniczy oraz kolejowy. Nasi eksperci prowadzą również aktywność w obszarze doradztwa logistycznego, jest to idealny sposób na poznanie procesów i mechanizmów powiązanych z branżą.