Zakup nowego samochodu

Strona internetowa Honda.jkk.com.pl to witryna, która oferuje dużo więcej niż tylko zwykłą możliwość przepatrzenia i potencjalnego kupna nowego samochodu. Ambicja istnienia strony jest dużo głębsza i bardziej ciekawsza. Mianowicie oprócz pokazania nowości w salonach Hondy internauci mogą również oglądnąć pozostałe, równie ciekawe oferty tej marki. Znajdziemy tu ponadto w dobrej cenie samochody używane nie tylko Hondy ale także innych znanych marek. Ponadto można zakupić części i gadżety samochodowe, wyszukać adresy najlepszych serwisów i wiele innych. Wszystko poukładane w przyjazny i intuicyjny sposób.

Kategorie na stronie Hondy:
Samochody nowe – jest tu lista samochodów marki Honda wraz z cennikiem oraz szczegółowymi opisami i filmikiem reklamowym.
Samochody od ręki – to te samochody, które możecie państwo odebrać z salonu zaraz po zakupie.
Samochody używane – auta w promocyjnych cenach różnorodnych takich jak Mazda, Toyota.
Promocje – promocyjne ceny na wybrane modele samochodów a także gadżety i części.
Części i akcesoria – oryginalne części i gadżety marki Honda.
Finansowanie – tu umieszczone zostały informacje związane z tematem kredytów i leasingu, oraz ubezpieczeń.
Serwis – w tej zakładce jest masa informacji tyczących się przeglądu, serwisu blacharsko-lakierniczego i mechanicznego itd.
W witrynie warto spędzić trochę czasu, szczególnie kiedy pod uwagę jest brany zakup Hondy. Można skrupulatnie przyglądnąć się autom, zapoznać się z danymi technicznymi i poczytać o późniejszym serwisie i okresie gwarancyjnym. Wszelkie pytania można zgłaszać poprzez telefon lub wybrać się do odpowiedniego salonu lub serwisu Hondy.